В Україні найближчими днями буде вельми спекотна погода, але місцями будуть дощі.

Як і раніше стверджували синоптики, що цей тиждень буде дуже спекотним. Температура повітря на вулиці битиме всі рекорди. Тому варто приготуватися до такої аномальної погоди. Але разом з тим в деяких регіонах України будуть дощі.

У понеділок, 12 липня, синоптики прогнозують опади у вигляді дощів з грозами в північних, центральних і південних областях, а також у Закарпатській області. Середня температура повітря вдень по Україні становитиме + 29-32 градуси, а вночі +16-23.

Найспекотніше буде в Донецькій, Київській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях, де повітря прогріється до +33. У Карпатах можливий шквальний вітер до 20 м/с.

Дещо інша погода очікується вже 13 липня. Так як дощі вже захоплять зовсім інші регіони. 13 липня, дощі з грозами очікуються в південних, центральних, частково північних і західних регіонах, а також у Київській області.

Сонячна і суха погода буде в Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях, де стовпчики термометрів вдень піднімуться до +31. Вночі в середньому по Україні очікується від +16 до + 20 градусів.

Нагадаємо, раніше синоптики не раз говорили про те, що цього року буде дуже спекотна погода, але при цьому ніхто не виключав дощів. Раніше сильні опади наробили багато біди в багатьох регіонах України. Окупований півострів Крим взагалі сильно затопило на початку цього місяця і періодично продовжує підтоплювати.

Також постраждали Західні, центральні та східні регіони України.

Раніше Hyser писав про те, що рятувальники попереджають українців, що в багатьох регіонах підвищена пожежонебезпека.

Також писали, що Україну знову накрив дуже потужний антициклон.

Нагадаємо, що синоптики назвали дату повернення потужних злив.