У неділю, 11 липня, в столиці на мосту імені Євгена Патона прорвало трубу тепломережі.

У річку Дніпро почав литися потужний натиск води, пише "Обозреватель".

У мережі тут же з'явилося відео з місця події, зняте очевидцями. Одночасно кілька Телеграм-каналів поширили відеозапис серед шанувальників.

Трохи пізніше в КМДА передали, що насправді це був не раптовий порив, а випробувальні роботи.

"Столичні комунальні служби дбають не тільки про пішоходів у парках, яким встановили освіжаючі рамки, а й про тих, хто в цю спеку змушений перебувати на воді", – прокоментував "Київ Оперативний".

За словами очевидців вода била з-під мосту близько години. При цьому комунальні служби не писали про причини аварії. Через кілька годин у КМДА повідомили про успішне завершення робіт з локалізації прориву труби. Виявили ж працівники прорив під час гідравлічних випробувань.

В адміністрації пишуть, що ремонтні роботи здійснювали верхолази.

Нагадаємо, що такий же порив на мосту Патона був виявлений 1 липня. Стався прорив труби тепломережі і вода напором хлинула в Дніпро.

Міст Патона був побудований ще в 1953 році. Довжина моста становить 1543 метри. Це перший суцільнозварний міст на території Європи, шви якого були виконані за допомогою автоматичного зварювання. За час існування моста Патона кілька разів проводилася реконструкція.

Раніше Hyser писав про те, що сталася аварія на мосту Патона в Києві.

Також Hyser повідомляв, що у Києві мінували два торгові центри.

Нагадаємо, що у західну частину України прийшли сильні зливи.