Сьогодні, 11 липня, пройде фінал чемпіонату Євро-2020.

Сьогодні у фіналі Євро-2020 зустрінуться команди Італії та Англії. Італія після 53 років знову постарається довести, що вона найсильніша країна в цьому виді спорту. А ось Англія ніколи за всю історію цих змагань не доходила до фіналу. Тому матч обіцяє бути дуже цікавим.

Матч Італія-Англія розпочнеться о 22: 00 за київським часом.

Подивитися за епічною битвою найсильніших футбольних збірних Європи українці зможуть на телеканалі "Україна".

Також трансляція буде доступна на профільних українських спортивних каналах "Футбол 1" і "Футбол 2".

Відзначимо, обидві команди виконали просто величезний шлях, щоб зустрітися у фіналі. Тому складно однозначно сказати, за ким буде перемога. Так як і команда Італії і команда Англії дуже сильні суперники один одному.

Що стосується української футбольної команди, то вона цього року пройшла дуже великий шлях і домоглася відмінних результатів. Вперше в історії вона смогу так довго протриматися в чемпіонаті. Хоча багато експертів впевнені, що це багато в чому залежало від простого збігу.

Але як би там не було українська команда змогла показати відмінний результат. А українські вболівальники були визнані найактивнішими і відданими. По поверненню українкою футбольної команди в Києві вони влаштували їм яскравий прийом прям в аеропорту"Бориспіль". Було розміщено кілька великих плакатів. Вболівальники зустрічали команду як справжніх переможців. Адже вони зробили практично неможливе.

Як розповів Андрій Шевченко, що команда довго тренувалася, щоб показати такі відмінні результати.

Раніше Hyser писав про те, що тренер збірної Англії зневажливо висловився про українську футбольну команду.

Також писали, що Англія знову потрапила в гучний скандал на Євро-2020 після чергової неординарної витівки.

Нагадаємо, що Миколаївський поліцейські оригінально підтримали збірну України з футболу.