Шоумен Максим Галкін розчулив шанувальників новим відеороликом в Instagram. Артист часто ділиться зворушливими фото і відеозвітами про те, як проводить час його зіркова сім'я.

Так, чоловік Алли Пугачової розмістив кадри, на яких їх дочка Єлизавета проявила креативність при відсутності партнера для танців. У кадрі спадкоємиця іменитого подружжя виконала імпровізований бальний номер, для якої їй знадобилася кофта:

У коментарях до посту фоловери обсипали зіркових батьків і їх чадо компліментами: "Яка вона красива майбутня актриса😍 😍 😍", "Ой, Ліза, скоро відбою не буде...", "😂 👏 👏Все конкуренція Тік токерів померла😂 😂", "Яка вона розумниця, завжди така легка і добра❤️🙌", "Яка класна !!!! Талант Рветься з неї".

Шанувальники Алли Пугачової і Максима Галкіна неодноразово говорили про те, що Ліза і її брат Гаррі - прекрасно виховані і неймовірно талановиті. Незважаючи на те, що практично з народження вони придбали зоряний статус, двійнята поводяться скромно і радують публіку своїми талантами.

Що стосується ставлення батьків до того, що спадкоємці можуть поповнити ряди блогерів, то його складно назвати позитивним. Одного разу на сторінці Примадонни з'явилася пародія, показана дочкою на сучасних активних інтернет-діячів:

До слова, Максим Галкін часто тренується з дочкою в хореографічній майстерності:

Крім того, Ліза має здатність до пластичних іпровізацій:

Раніше "Hyser" писав про те, що Максим Галкін похвалився ефектним фото зіркової дружини Алли Пугачової.

Також наш портал розповів про те, що Алла Пугачова повідала про екстрасенсорні здібності і зв'язки з небесами.

Нагадуємо, що нові фото Алли Пугачової змусили фанатів переживати про її стан здоров'я.